Y006249R8500T9L
MFR.Part #
Y006249R8500T9L
JLCPCB Part #
C1476831
Description
-55℃~+125℃ 49.85Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS