Y0062429R870T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062429R870T9L
JLCPCB Part #
C1477225
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 429.87Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS