Y00623K20000T0L
MFR.Part #
Y00623K20000T0L
JLCPCB Part #
C1477163
Description
-55℃~+125℃ 3.2kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors