Y006239K3310T9L
MFR.Part #
Y006239K3310T9L
JLCPCB Part #
C1480829
Description
-55℃~+125℃ 39.331kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS