Y0062348R223A9L
MFR.Part #
Y0062348R223A9L
JLCPCB Part #
C1474946
Description
-55℃~+125℃ 348.223Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS