Y006233K8700T0L
MFR.Part #
Y006233K8700T0L
JLCPCB Part #
C1480845
Description
-55℃~+125℃ 33.87kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS