Y006233K0000B9L
MFR.Part #
Y006233K0000B9L
JLCPCB Part #
C1476502
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 33kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS