Y006230K0000Q0L
MFR.Part #
Y006230K0000Q0L
JLCPCB Part #
C1483860
Description
-55℃~+125℃ 30kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors