Y00622K20000T9L
MFR.Part #
Y00622K20000T9L
JLCPCB Part #
C1478291
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS