Y006229K9250T9L
MFR.Part #
Y006229K9250T9L
JLCPCB Part #
C1481124
Description
-55℃~+125℃ 29.925kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS