Y006226K8070T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006226K8070T0L
JLCPCB Part #
C1480803
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 26.807kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS