Y00621R44000D9L
MFR.Part #
Y00621R44000D9L
JLCPCB Part #
C1474608
Description
-55℃~+125℃ 1.44Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS