Y00621K80900T14L
MFR.Part #
Y00621K80900T14L
JLCPCB Part #
C1480094
Description
-55℃~+125℃ 1.809kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors