Y00621K63500B9L
MFR.Part #
Y00621K63500B9L
JLCPCB Part #
C1476258
Description
-55℃~+125℃ 1.635kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS