Y00621K49900T0L
MFR.Part #
Y00621K49900T0L
JLCPCB Part #
C1479882
Description
-55℃~+125℃ 1.499kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors