Y00621K42860T9L
MFR.Part #
Y00621K42860T9L
JLCPCB Part #
C1479961
Description
-55℃~+125℃ 1.4286kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS