Y00621K07500T9L
MFR.Part #
Y00621K07500T9L
JLCPCB Part #
C1478296
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.075kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS