Y006217K6000T9L
MFR.Part #
Y006217K6000T9L
JLCPCB Part #
C1478335
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17.6kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS