Y006217K0000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006217K0000B9L
JLCPCB Part #
C1471513
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 17kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS