Y0062175R000F9L
MFR.Part #
Y0062175R000F9L
JLCPCB Part #
C1467371
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 175Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS