Y0062168R465T9L
MFR.Part #
Y0062168R465T9L
JLCPCB Part #
C1478349
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 168.465Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS