Y006213K2803B9L
MFR.Part #
Y006213K2803B9L
JLCPCB Part #
C1475760
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 13.2803kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS