Y0062138R506D9L
MFR.Part #
Y0062138R506D9L
JLCPCB Part #
C1465174
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138.506Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS