Y006212R5000A9L
MFR.Part #
Y006212R5000A9L
JLCPCB Part #
C1474905
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.5Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS