Y006212K4000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006212K4000B9L
JLCPCB Part #
C1475787
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.4kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS