Y0062124R000T9L
MFR.Part #
Y0062124R000T9L
JLCPCB Part #
C1482645
Description
-55℃~+125℃ 124Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS