Y0062120R000Q9L
MFR.Part #
Y0062120R000Q9L
JLCPCB Part #
C1477401
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 600mW Metal foil resistor ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS