Y0062119R390T9L
MFR.Part #
Y0062119R390T9L
JLCPCB Part #
C1477657
Description
-55℃~+125℃ 119.39Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS