Y006210K9735D9L
MFR.Part #
Y006210K9735D9L
JLCPCB Part #
C1465183
Description
-55℃~+125℃ 10.9735kΩ 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS