Y006210K5620Q259L
MFR.Part #
Y006210K5620Q259L
JLCPCB Part #
C1484173
Description
-55℃~+125℃ 10.562kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS