Y0062105R850T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0062105R850T9L
JLCPCB Part #
C1478040
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 105.85Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS