Y0062102R000V9L
MFR.Part #
Y0062102R000V9L
JLCPCB Part #
C1484971
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 102Ω 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS