Y0062100R000A9L
MFR.Part #
Y0062100R000A9L
JLCPCB Part #
C1475612
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS