Y0062100K000F9L
MFR.Part #
Y0062100K000F9L
JLCPCB Part #
C1488274
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS