Y00608K25000B9L
MFR.Part #
Y00608K25000B9L
JLCPCB Part #
C3361293
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.25kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS