Y00606K19000T9L
MFR.Part #
Y00606K19000T9L
JLCPCB Part #
C1493250
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.19kΩ Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS