Y00606K19000T0L
MFR.Part #
Y00606K19000T0L
JLCPCB Part #
C1459336
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.19kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors