Y00605R00000F9L
MFR.Part #
Y00605R00000F9L
JLCPCB Part #
C1452623
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5Ω ±1% ±12ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS