Y00604K67000E9L
MFR.Part #
Y00604K67000E9L
JLCPCB Part #
C3419895
Description
-55℃~+125℃ 250mW 4.67kΩ ±0.2% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS