Y006044K2300E9L
MFR.Part #
Y006044K2300E9L
JLCPCB Part #
C1458563
Description
-55℃~+125℃ 250mW 44.23kΩ ±0.2% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS