Y0060350R000Q0L
MFR.Part #
Y0060350R000Q0L
JLCPCB Part #
C1457705
Description
-55℃~+125℃ 250mW 350Ω ±0.02% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors