Y006034K8000B9L
MFR.Part #
Y006034K8000B9L
JLCPCB Part #
C1458394
Description
-55℃~+125℃ 250mW 34.8kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS