Y006024K0000F2L
MFR.Part #
Y006024K0000F2L
JLCPCB Part #
C1457349
Description
-55℃~+125℃ 24kΩ 250mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors