Y00601K90430T9L
MFR.Part #
Y00601K90430T9L
JLCPCB Part #
C3482656
Description
-55℃~+125℃ 1.9043kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS