Y006017K4000T2L
MFR.Part #
Y006017K4000T2L
JLCPCB Part #
C1461959
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors