Y0060120R000B19L
MFR.Part #
Y0060120R000B19L
JLCPCB Part #
C1458434
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS