Y006011K1100T0L
MFR.Part #
Y006011K1100T0L
JLCPCB Part #
C1459270
Description
-55℃~+125℃ 11.11kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors