Y006011K0000B9L
MFR.Part #
Y006011K0000B9L
JLCPCB Part #
C3401531
Description
-55℃~+125℃ 11kΩ 250mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS