Y0060100R000T0L
MFR.Part #
Y0060100R000T0L
JLCPCB Part #
C1459332
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors