Y0060100K000T0L
MFR.Part #
Y0060100K000T0L
JLCPCB Part #
C3352535
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 250mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors